De uitdaging van vandaag: plannen voor morgen
Waar organisaties vroeger eens in de paar jaar nieuwe hardware aanschaften, verwachten gebruikers tegenwoordig dat capaciteit direct beschikbaar is. Een nieuw project, extra opslag of een tijdelijke piekbelasting moet zonder vertraging kunnen worden opgevangen.
Dat vraagt om een andere manier van denken. Niet langer investeren in maximale capaciteit vanaf dag één, maar kiezen voor een platform dat flexibel meegroeit met de behoeften van uw organisatie.
Dat organisaties hiermee worstelen, blijkt ook uit het jaarlijkse State of the Cloud Report van Flexera. Over provisioning en ongebruikte capaciteit behoren nog altijd tot de grootste oorzaken van onnodige Cloud-kosten. Tegelijkertijd blijft het optimaliseren van workloads en Cloud-resources voor veel organisaties een belangrijke prioriteit.